Eskaro Eesti kuulub
rahvusvahelisse ettevõtete gruppi
Eskaro Group AB

Väljaanded

Tasuta koolitused
Eskaro Värvikool pakub TASUTA koolitusi värvimüüjatele, maalritele, ehituskoolide õpilastele, ehitajatele, eratarbijatele, sisearhitektidele, arhitektidele, disaineritele - kõigile neile, kes värvidega kokku puutuvad. 
ESKARO TERRASS TARBIJAMÄNG

Terrassihooaeg on viimaks ometi käes ja kõik su naabrid juba õlitasid oma “ilusad” terrassid Jaanipäevaks?:))) Aga sinu, kõige ilusam terrass, on ikka veel õlitamata?! Osale loosis ja võida terrassipuhastusaine TerraceClean 0,5L ja terrassiõli Terrace 9L.
Osalemiseks mine Eskaro Eesti Facebooki lehele  https://www.facebook.com/eskarovarvitehas/. Võitja selgub loosis 18. juunil.

Saunavaha
Suur niiskus ja kuumus on raskeks katsumuseks sauna puitpindadele. Leiliruumi puitpinnad vajavad lisaks tavalisele pesemisele regulaarset suurpuhastust ja hooldust. Hooldusel on tähtis osa sest töödeldud puitpind on mustust hülgavam ja vastupidavam kuumusele kui töötlemata puit. Lihtsam kui lavalaudade vahetamine on nende vahatamine :)
Koobaltipigmendid
Koobalti kui lihtaine avastamise au kuulub tuntud rootsi keemikule ja mineraloogile Georg Brandtile.
Sinise värvi saladus
Kunstigaleriis maali vaadeldes pöörame tähelepanu süžeele, kompositsioonile, maalimis-tehnikale, süveneme huviga detailidesse, hindame teose poolt loodavat üldmuljet.
Elutuba šokolaadiseks
Kui peate oma töö tõttu palju reisima, viibima rahvarohketes kohtades, palju suhtlema ja kui kodu on teie jaoks vaikne ja rahulik sadam, siis kujundage oma elutuba šokolaaditoonides.
Õige värv Martini majale
Puit elab, funktsioneerib oma seaduste järgi ning kardab kahjustusi. Ta peab taluma ümbritseva keskkonna muutuvaid mõjusid: vihma, lund, suuri temperatuurikõikumisi, tugevat päikesekiirgust jm.
Mine tagasi 1 2 Edasi