Eskaro Eesti kuulub
rahvusvahelisse ettevõtete gruppi
Eskaro Group AB

Saunavaha

Saunavaha annab kaitset ja värvi

Lisaks kaitsvatele omadustele annab Saunavaha saunaruumile ka värvi juurde. Traditsioonilise haavavalge või lepapunaka lauaga kaetud leiliruumi asemel mõjub värvilisse sauna minek nii endal kui sõpradel hoopis uudse ja värskendavana. Näiteks musta Saunavahaga töödeldud lavaruumis tekib suitsusaunas olemise tunne. Põhjanaabrite juures on hetkel väga moes hallide toonide kasutamine. Sellises helehallis saunas lõõgastud tõesti hästi ja magad pärast leili rahulikku und! Valget Saunavaha kasutades annad juba päevinäinud saunaruumile uue, puhta, kirka ilme. Vaevarikka remondi asemel saad uuendada puitpinnad vaid neid puhastades ja vahatades :)

Saunavaha Vihta on toonitav vesialuseline puidukaitseaine, mis muudab pinnad vett ja mustust hülgavaks. Saunavaha sobib puitpindade töötlemiseks  sauna-, pesu-, leili- ja riietusruumides. Vahatada saab nii lavalaudu, kui lae- ja seinapindu, puituksi, -aknaid, aknalaudu jt. puitpindu andmaks neile dekoratiivset välimust ja vastupidavust. Kõik leiliruumi puitpinnad: lava, seinad, laed, uksed saab töödelda kasutades vaid ühte toodet – Saunavaha Vihta!Paar väikest vihjet vahatajale:

  1. Eemalda vaik väikese metallist pahtlilabidaga. 
  2. Pühi pinnad puhtaks vihalehtedest jm. mustusest. Pese 3-5%-lise soodlahusega, rohelise seebiga või spetsiaalse saunapuhastusvahendiga, loputa rohke veega ning kuivata. 
  3. Lihvi ülestõusnud puidukiud peene liivapaberiga ja eemalda lihvimistolm.
  4. Kata kinni pinnad mida ei vahata (N: põrand, keris jne.). 
  5. Sega Saunavaha hoolikalt enne kasutamist ja ka töö käigus. Kanna pinnale pintsli või käsnaga piki puidukiudu ilma katkestusteta. Hõõru vaha hoolikalt puidu sisse. Väldi nirede tekkimist!
  6. Pese töövahendid puhtaks vee ja seebiga.
  7. Lase ööpäev kuivada. Enne sauna kasutamist küta saun soojaks ja tuuluta.

Hüva leili!