Eskaro Eesti kuulub
rahvusvahelisse ettevõtete gruppi
Eskaro Group AB

Toonimisseadmed

Toonimissüsteem Eskaroсolor võimaldab värve toonida enam kui 30000 eritoonis, säilitades seejuures kõik värvide kasutusomadused

30000 värvitooni!

Värvikaardid ja –stendid

Toonimissüsteem Eskaroсolor võimaldab värve toonida enam kui 30000 eritoonis, säilitades seejuures kõik värvide kasutusomadused. Värvide toonimine võib toimuda ehitusmaterjalide kaupluses kliendi juuresolekul või ehitusfirma tellimusel hulgilaos. Eskaroсolor’i elektroonilises andmebaasis hoitakse retsepte rohkem kui 60 kataloogist, sealhulgas sellistest maailmas tunnustatud värvikollektsioonidest nagu „RAL Classic“, „Natural Color System“ („NCS”), „Nova”, „Synthesis” jt. Kaasaegsete ülitäpsete seadmetega ja kõrgekvaliteetsete kontsentreeritud pigmendipastadega muudetakse arvutiekraanil asuv retsept mõne minuti jooksul Teie soovitud värvitooniks.Värvitooni valimiseks on võimalik kasutada värvinäidiseid sisaldavat värvistendi või -kataloogi. Igal värvinäidisel on oma ainulaadne kood või nimetus, millele vastab andmebaasis toonimisretsept. Toonimisretseptide hoidmiseks ja otsimiseks kasutatakse spetsiaalset tarkvara, retseptid töötatakse välja nii, et tagada toonimispastade minimaalne kulu ning seega toonimise madal hind.

Toonimismasinad ja teenused

Kasutame kaasaegseid toonimis- ja segamisseadmeid. Seadmete erinev jõudlus võimaldab paindlikult läheneda turustusvõimalustele ja varustada seadmetega nii väiksemaid kauplusi kui ka suuri ehitusmaterjalidekauplusi või hulgiettevõtteid. Lisavõimalusena saab toonimismasina juurde ühendada spektrofotomeeteri ja etiketiprinteri.Igas Eskaro Group AB allüksuses asuvas klienditeenindus oleme alati valmis Teid aitama   tehniliste probleemide lahendamisel ja konsulteerima värvitoonide valikut, tarkvara ja toonimisseadmeid puudutavates küsimustes.