Eskaro Eesti kuulub
rahvusvahelisse ettevõtete gruppi
Eskaro Group AB

Värvikaardid

Värvivaliku lihtsustamiseks oleme koostanud spetsiaalsed Eskarocolor värvikollektsioonid. Tutvuge meie värvikaartide kaunite toonidega ja valige endale sobivaim!

Oleme andnud endast parima edastamaks võimalikult täpselt värvitoone, kuid elektroonsel teel kuvatud värvitoone mõjutavad Teie seadme ekraan ning valgustussätted. Seetõttu võivad värvid olla tegelikkusest veidi erinevad. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame trükitud värvikaarti. Alati on hea kontrollida värvitooni sobivust testvärvimisega samas keskkonnas kus seda hakatakse kasutama.


Eskarocolor EXTERIOR COLOR – värvikaart välisvärvidele

EXTERIOR COLOR värvikaart sisaldab 60 kaunist värvitooni, mis on inspireeritud Põhjamaade loodusest ja sulanduvad hästi meie keskkonda. Toonid on eelkõige loodud Eskaro puitfasaadivärvidele: Veranda Primer, Veranda, Kantri ja mineraalfasaadivärvidele Akrit F Silicone ja Sokkel. Pöörake tähelepanu, et ekraanil kuvatud toonid on reaalsuses suurtele fassaadipindadele kantuna heledamad ja erksamad. Soovitame teha tooniproov enne lõplikku värvimist.

Lae alla Eskarocolor EXTERIOR COLOR värvikaartEskarocolor WOOD – värvikaart puitpindadele

WOOD värvikaart sisaldab 39 kaunist, põhjamaise looduse ja hingelaadiga sobivat poolläbipaistvat tooni. Toonid on eelkõige loodud Eskaro terassiõlidele: Terrace ja Terrace Aqua, puidukattevahenditele Wood Lasur Aqua ja Balance. Pöörake tähelepanu, et töödeldud pinna lõplik värvus sõltub puidu liigist, oksakohtade rohkusest, valitud puidukattevahendist, tööriistast, pealkantud kihtide arvust jne. Soovitame teha tooniproov väikesel puitpinnal.

Lae alla Eskarocolor WOOD värvikaart


Eskarocolor LACQUER – värvikaart lakkidele

LACQUER värvikaart sisaldab 39 kirgast poolläbipaistvat tooni puitpindadele. Toonid on eelkõige loodud Eskaro lakkidele: Mööblilakk, Puidulakk, Marinelakk, Kabinet ja saunatoodetele: Saunavaha Vihta ja Saunalakk ning peitsile Decor Beitz. Pöörake tähelepanu, et töödeldud pinna lõplik värvus sõltub puidu liigist, oksakohtade rohkusest, valitud puidukattevahendist, tööriistast, pealkantud kihtide arvust jne. Soovitame teha tooniproov väikesel puitpinnal.

Lae alla Eskarocolor LACQUER värvikaart