Eskaro Eesti kuulub
rahvusvahelisse ettevõtete gruppi
Eskaro Group AB

Eskaro maailmas

ESKARO GROUP AB on rahvusvaheline ettevõtete grupp, kes toodab laias valikus värve, lakke ja liime. Täna tegutsevad ESKARO grupi tootmis- ja äriettevõtted kuues riigis: Valgevenes (1997. aastast), Lätis (1998), Venemaal (1998), Ukrainas (1996), Soomes (1975) ja Eestis (1993). 2007. aastani tegutsesid kõik ettevõtted iseseisvatena. 2007. aastal asutati Rootsis (Göteborg) valdusettevõte Eskaro Group AB, mis ühendab kõiki Eskaro tehaseid ja müügiesindusi ning määrab arengusuunad, investeeringud olemasolevatesse firmadesse ja uute tehaste ehitamisse.

Täna tegutsevad Eskaro grupi ettevõtted 6 riigis.
Eskaro Group AB Sweden:
Me täidame teie elu värvidega

Elu täis värve! Sõnal „värv” on kaks tähendust: värv või värvus. Täitke oma elu värvidega, mis tulevad Teie juurde loodusest endast ja toovad Teie koju rõõmu! Meie aitame Teil luua mugavad tingimused eluks ja tööks.

Meie eesmärk

Ettevõtte eesmärk on tõestada, et töökus ja vastutus, entusiasm ja loovus, innovatiivsus ja avastamisjulgus avardavad Teie silmaringi ja lisavad Teie ellu värvilaikudena õnnelikke mõtteid. Peamine on teha valikuid teadlikult ja õigel ajal.

  • Igapäevane rutiin muutub lihtsamaks ja meeldivamaks, kui valite kvaliteetsed tooted ja teenused.
  • Teadlikud valikud innustavad loovust tegema rõõmsaid muutuseid.
  • Töö vastab ootustele, kui olete teinud valikud südame järgi ja kaasanud õige meeskonna.
  • Äritegevus toob edu ja kasumit, kui Teid ümbritsevad usaldusväärsed partnerid, kes on valmis arenguks ja innovatiivsuseks.