Eskaro Eesti kuulub
rahvusvahelisse ettevõtete gruppi
Eskaro Group AB

Koolitused 2023

Eskaro AS koolitab tasuta värvimüüjaid, maalreid, ehitajaid, sisearhitekte, disainereid, arhitekte, ehituskoolide õpilasi, eratarbijaid. Koolitused on mõeldud kõigile neile, kes igapäevatöös puutuvad kokku värvidega või soovivad ise teha värvimistöid kodustes tingimustes.

Eskaro AS koolitused hõlmavad värvimise kõiki valdkondi, alates eeltöötlusest kuni sise -ja välisvärvimiseni, lakkimise ja dekoratiivvärvimiseni.

Koolitusklassi koolitusele tulles, andke oma osavõtust teada hiljemalt kaks päeva enne koolituse algust. Teistel koolitustel on registreerimise viimane kuupäev koolituse juures.

E-post: kristi.murumaa@eskaro.com või helistades numbrile 59196830.

WEBINARID – koolitusel osalemiseks on vajalik arvuti või mõni muu nutiseade ja interneti- ühendus, koolitused toimuvad Skype keskkonnas. Iga veebikoolituse juures on parool, millega koolitusele pääseb( veebikoolitused on järelevaadatavad 30 päeva, sisenedes sama parooliga, millega veebikoolituselegi pääseb).

Koolitused sisaldavad lõunasööki ja kohvipausi. Koolitused on tasuta.

Eskaro värvitehas asub aadressil:  Fosforiidi 20, Maardu. Territoorium on valve all, palume sisenedes informeerida, et tulete koolitusele.

KOOLITUSKAVA:

DETSEMBER 2023

06.12. kolmapäeval kell 10:00-15:00 – Fosforiidi 20, Maardu koolitusklassis PAHTLID JA KRUNDID ESKARO AS VALIKUS + PENOSIL tooted

13.12. kolmapäeval kell 15:00-16:00 - webinar KINDLA OTSTARBEGA SISEVÄRVID ESKARO AS VALIKUS https://join.skype.com/OttTJxnMAXdO

20.12. kolmapäeval kell 10:00-15:00 – Fosforiidi 20, Maardu koolitusklassis MÖÖBLIVÄRVID, LAKID JA LIIMID + PENOSIL tooted