Eskaro Eesti kuulub
rahvusvahelisse ettevõtete gruppi
Eskaro Group AB

Väljaanded

Saunavaha
Suur niiskus ja kuumus on raskeks katsumuseks sauna puitpindadele. Leiliruumi puitpinnad vajavad lisaks tavalisele pesemisele regulaarset suurpuhastust ja hooldust. Hooldusel on tähtis osa sest töödeldud puitpind on mustust hülgavam ja vastupidavam kuumusele kui töötlemata puit. Lihtsam kui lavalaudade vahetamine on nende vahatamine :)
Koobaltipigmendid
Koobalti kui lihtaine avastamise au kuulub tuntud rootsi keemikule ja mineraloogile Georg Brandtile.
Sinise värvi saladus
Kunstigaleriis maali vaadeldes pöörame tähelepanu süžeele, kompositsioonile, maalimis-tehnikale, süveneme huviga detailidesse, hindame teose poolt loodavat üldmuljet.
Elutuba šokolaadiseks
Kui peate oma töö tõttu palju reisima, viibima rahvarohketes kohtades, palju suhtlema ja kui kodu on teie jaoks vaikne ja rahulik sadam, siis kujundage oma elutuba šokolaaditoonides.
Õige värv Martini majale
Puit elab, funktsioneerib oma seaduste järgi ning kardab kahjustusi. Ta peab taluma ümbritseva keskkonna muutuvaid mõjusid: vihma, lund, suuri temperatuurikõikumisi, tugevat päikesekiirgust jm.
Märgistused. Informatiivsed sümbolid.
Täiendava teabena kasutab Eskaro Group AB toodetel rahvusvahelisi, riiklike ja Eskaro informatiivseid sümboleid
Sertifikaadid
Toodete kvaliteedisüsteemi pidev jälgimine kõikides etappides, alates tootmisest kuni kliendi tagasisideni on üks meie peamisi eesmärke
Mine tagasi 1 2 Edasi