Fassaadikrunt
Värv: Piimjasvalge, kuivanuna läbipaistev.
Kulu: Lahjendatud krundi kulu sõltub pinna imavusest: vähese imavusega pinnad (kivi, kipsplaat, jne) – 10 m²/L; keskmise imavusega pinnad (krohv, betoon, tellis, puitkiudplaat ja puitlaastplaat, jne) – 6-8 m²/L; suure imavusega pinnad (gaasbetoon, jne) – 3-4 m²/L
Kuivamisaeg: 8 tundi temperatuuril 20ºC ning suhtelisel õhuniiskusel 65%. Madalamal temperatuuril ja suurema õhuniiskuse korral kuivamisaeg pikeneb. Pinna edasiseks töötluseks peab ootama täieliku kuivamiseni.
Pakendid: 1L – 3L
Kontsentreeritud krunt mineraalpindadele: krohvile, kivile, betoonile jne.
Kasutada ainult lahjendatuna. Poorsete mineraalpindade (N: krohv-, betoon- pahteldatud jt.pinnad) kruntimiseks välis- ja sisetöödel.
Betoon, gaasbetoon, krohv, pahtel jt. mineraalpinnad
Töödeldav pind peab olema kuiv, puhastatud tolmust, rasvast jm. mustusest ning kooruvatest elementidest.
Varem värvitud pinnad puhastada vanast kooruvast värvist, karestada ja loputada veega. Hallituse või samblaga kaetud pinnad mehaaniliselt puhastada ja töödelda vahenditega Biotol E või Biotol Spray, loputada veega ja lasta kuivada.
Pahteldatud ja krohvitud pinnad peavad olema enne töötlemist täielikult kuivanud.
Vahendit lahjendada veega. Pärast lahjendamist soovitud proportsioonides tuleb segu hoolikalt segada. Aluspinna ja õhutemperatuur tööde tegemisel ei tohi olla alla +10°С ja üle +30°С. Hästi imavad pinnad tuleb kruntida „märg märjale“ meetodil vähemalt 2 kihis. Peale kuivamist ei tohi krunt tekitada pinnale läikivat kilet. Soolalaikude tekke ennetamiseks on soovitav värsked betoonpinnad kruntida Aquastop Facade lahusega 1:1…1:2. Hästi imavad pinnad tuleb kruntida „märg märjale“ meetodil vähemalt 2 kihis.
Toodet kasutada ainult lahjendatuna. Lahjendada veega vahekorras 1:3…1:10 (1 osa vahendit : 10 osa vett). Soolalaikude tekke ennetamiseks on soovitav värsked betoonpinnad kruntida lahusega 1:1…1:2.
Pintsel, rull.
Töövahendid pesta puhtaks vee ja seebiga.
Sisaldab 1,2-bensisotiasool-3(2H)-ooni, 2-metüülisotiasool-3(2H)-ooni, reaktsioonisegu 5-kloro-2- metüül-2H-isotiasool-3-oonist ja 2-metüül-2H-isotiasool-3-oonist. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Töötamisel järgida tööohutusnõudeid. Ennetava meetmena on soovitatav kasutada tavalisi isikukaitsevahendeid, millel on CE-märgis, vastavalt direktiivile 89/686/EÜ.
Värvitooteid tuleb alati käsitleda ettevaatlikult. Mitte valada kanalisatsiooni, vältida sattumist keskkonda. Vältida või minimaliseerida jääkide tekkimist. Kasutamata toode on tavajääde, kuid ei sobi tavajäätmete hulka ja nõuab erikäitlust, vedelad jäägid tuleb üle anda selle käitlemiseks keskkonnaluba omavale jäätmekäitlejale (jäätmekäitluskood 08 01 12, värvi ja lakijäätmed mida ei ole nimetatud koondnumbriga 08 01 11). Teavet jäätmekäitlejate kohta annab kohalik omavalitsus või Keskkonnaamet. Kuivanud jäägid võib suunata üldkasutatavale prügimäele. Tühi, kuiv pakend viia taaskasutamiseks pakendijäätmete kogumispunkti (Jäätmekood 15 01). Enne ringlusse suunamist tuleb tagastatav pakend korralikult puhastada. Suuremate koguste puhul võtta ühendust Eesti Taaskasutusorganisatsioon MTÜ, eto@eto.ee
Säilitada ja transportida kindlalt suletud originaalpakendis temperatuuril +5…30 °C. Hoida külma ja otsese päikesekiirguse eest.
Toote andmed põhinevad laboratoorsetel uuringutel ja praktilistel kasutamistel saadud tulemustel. Tootja ei vastuta kahjude eest, mis tulenevad kasutusjuhendi eiramisest, toote mitteotstarbelisest kasutamisest, transpordi- või hoiustamistingimuste rikkumisest.
Kulu arvutatakse 1 kihile