Eskaro Eesti kuulub
rahvusvahelisse ettevõtete gruppi
Eskaro Group AB

Mida näitavad numbrid värvipurgil?

Värvitehase Eskaro tootevalikus on näiteks seerias AKRIT viis erinevat sisetöödevärvi: Akrit 2, Akrit 4, Akrit 7, Akrit 12, Akrit 20. Kindlasti oled neid värvipurke kaupluses ja ehitustel näinud! Ja nagu eelnevalt sai räägitud, ongi number purgil värvivaliku lihtsustamiseks. Pole üldsegi keeruline)))

АKRIT 2
– täismatt akrülaatvärv. Värvitud pind jääb sügavmatt mis on küll ilus vaadata aga ka hea tolmul koguneda. Seetõttu sobib Akrit 2 eelekõige krundiks teist seinavärvide alla, sest nakkeomadused on tal ideaalsed. Laevärviks on Akrit 2 samuti väga sobiv, sest täismatt, mitte peegelduv lagi onju ilus ja lagesid meie teada keegi ei pese)

Akrit2.jpg

АKRIT 4 – täismatt akrülaatvärv, mis sobib hästi magamistoa seinavärviks, sest tavaliset magamistoas seinad eriti ei määrdu (aga kui sul on kombeks poriste sõrmedega magama minna siis vali ka magamistoa värviks Akrit 20) Akrit 4 värvitud sein näeb välja mõnusalt täismatt, mis loob ruumis hubase, rahuliku atmosfääri.

Akrit4.jpg

АKRIT 7 – siidmatt (selline nimetus läikeastele on juba ammustest aegadest ) seinavärv. See värv on müügihitt! Kui sul on vaja värvi kas koju või tööle siis professionaalne maaler soovitab a l a t i värvi läikeastega nr.7. Selle värviga võib värvida kõiki seinu nii elu- kui ühiskondlikes ruumides (elutoas, magamistoas, esikus, kontoris, lasteaias, koolis, hotellis jne.) Meie soovitame Akrit 7 värvida elutoa seinad, sest värvitud pind jääb elegantselt siidjasmatt ja on vastupidav korduvale puhastamisele.

Akrit7.jpg

АKRIT 12 – poolmatt akrülaatvärv mis sobib ideaalselt köögi ja koridori seinavärviks. Läikeaste 12 ei ole enam matt vaid kenasti läikiv ja sinu köögi puhtus tuleb eriti hästi esile kui päike seinapinnalt kaunilt tagasi peegeldub) Jäta meelde, et poolmatt seinavärv Akrit 12 on kulumiskindel ja vastupidav sagedasele puhastamisele ja pesemisele.

Akrit12.jpg

АKRIT 20 – samuti poolmatt värv kuid veidi läikivam kui Akrit 12. Lisaks sellele et Akrit 20 värvitud sein rohkem läigib on ta ka pesemisele vastupidavam ning seetõttu soovitame Akrit 20 värvida vannituba ja pesuruumi. Kui sul vannitoas on vahel veesõjad siis värvi ka lagi poolmati värviga ja võid rahulikul olla)))
Kõikide värvide puhul tasub teada, et vesialuselised värvid kuivavad küll kiiresti kuid pesta värvitud pindu ei ole soovitav enne 4 nädalat, sest selle ajaga omandab värvitud pind oma lõpliku kulumis- ja pesukindluse.

Akrit20.jpg

Numbrite rusikareegel:
2 – laevärv, kruntvärv
4 – magamistoa seinavärv
7 – elutoa seinavärv
12 – köögi, söögitoa, esiku seinavärv
20 – vannitoa, pesuruumi, koridori seinavärv

Kui jõudsid lõpuni lugeda, siis oled piisavalt targaks saanud, nii et võid üllatada oma teadmistega seinavärvidest isegi ehituskaupluse müüjat)))